SHKOLLA TEKNIKE EKONOMIKE TIRANE

Faqja zyrtare e Shkolles Teknike Ekonomike Tirane
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 nje ankese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edmond ĒeraNumri i postimeve : 1
Registration date : 01/12/2007

MesazhTitulli: nje ankese   Sat Mar 01, 2008 9:07 am

Duma nje teme per maturantet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin


Numri i postimeve : 12
Registration date : 20/11/2007

MesazhTitulli: patjeter   Mon Mar 03, 2008 12:23 pm

Do te bejme c'eshte e mundur qe nje teme e tille te jete prezente.Per kete gje do te na ndihmonin shume edhe sugjerimet tuaja te vazhdueshme.

Administratori http://www.shtet-edu.tk/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shtet.albanianforum.net
 
nje ankese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHKOLLA TEKNIKE EKONOMIKE TIRANE :: KESHILLA DHE ANKESA :: Ankesa-
Kėrce tek: