SHKOLLA TEKNIKE EKONOMIKE TIRANE

Faqja zyrtare e Shkolles Teknike Ekonomike Tirane
 
ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 STAFI MESIMOR

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 12
Registration date : 20/11/2007

MesazhTitulli: STAFI MESIMOR   Fri Jan 18, 2008 12:27 pm

STAFI MESIMOR

Nė shkollėn tonė punon njė staf prej 44 mėsues& drejtues, 1 drejtore dhe 2 zv/ drejtorė.

Nga ky staf 31 mėsues japin kulturėn e pėrgjithėshme dhe 13 lėndėt profesionale qė zhvillohen nė kėtė shkollė.

Pjesa
mė a madhe e stafit janė mėsues me mbi 10 vjet punė dhe tė kualifikur
nė tajnime tė ndryshme tė zhvilluar brėnda dhe jasht vėndit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://shtet.albanianforum.net
 
STAFI MESIMOR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
SHKOLLA TEKNIKE EKONOMIKE TIRANE :: NJIHUNI ME SH.T.E.T :: Stafi pedagogjik-
Kėrce tek: